ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА



ЯК ПОЯСНИТИ ДИТИНІ, ЧОМУ ДЕЯКІ ДІТИ НЕ МОЖУТЬ БІГАТИ АБО ГОВОРИТИ? ЯК ДОНЕСТИ ДУМКУ ПРО ТЕ, ЩО ВАЖЛИВО ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ? ЯК ДАТИ ЗРОЗУМІТИ, ЩО ВОНИ ВІДЧУВАЮТЬ І ЯКИМ БАЧАТЬ СВІТ? ПІДНЯТИ ТЕМУ ІНКЛЮЗІЇ В ПРОЦЕСІ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ВАМ БУДЕ ПРОСТІШЕ, ЯКЩО РАЗОМ З НИМИ ВИ ПОДИВИТЕcЯ НАСТУПНІ МУЛЬТФІЛЬМИ.


У центрі сюжету дівчинка на ім’я Скарлетт, якій діагностували саркому Юінга (рак кісток). Щоб врятувати їй життя, лікарям довелося ампутувати гомілку, і тепер Скарлетт змушена носити протез. Через це вона відчуває себе непотрібною і самотньою, а ще вона не може танцювати. Але одного разу мама, яка вірить в свою дочку, знову одягає на Скарлетт бальне плаття і малятко перевтілюється. Вона стає тією веселою дівчиною, з якою цікаво дружити і грати.


Сценарій мультфільму був написаний на основі однойменної книги Наталії Реміш, автора проекту «Дітям про важливе». Анімаційна стрічка розповідає про зустріч дівчинки і хлопчика.  Він погано ходить і майже не говорить, але цікавість дівчинка і добрі поради її мами стають початком справжньої дружби. Дівчинці належить зрозуміти, що іграм і симпатії діагнози не перешкода, і можна ділити радість спілкування з тими, хто від тебе відрізняється.


Ця зворушлива історія про глухоніму дівчинку на ім’я Тамара. Вона обожнює танцювати і мріє стати балериною. Незважаючи на глухоту, у неї чудова пластика і почуття ритму. Можливо, одного разу мрія Тамари здійсниться, адже її дуже підтримує мама. Переглянувши короткометражку, вам буде простіше пояснити дітям, наскільки особливим людям важлива ваша підтримка.


У цій стрічці чудово все – і ідея, і сценарій, і 3D-анімація, і музика. Короткометражка розповідає про сестер-сіамських близнюків – Емілі і Елізабет. Вони цураються людей, не виходять на вулицю і ні з ким не спілкуються. Єдина радість – це гра на піаніно. Але одного разу молодий скрипаль, що проходив повз їхній будинок, чує приголомшливу мелодію. Сестри, боячись осуду, намагаються прогнати його, але хлопець не йде. Навпаки, починає підігрувати на скрипці. Мультик демонструє, як важливо приділяти увагу особливим людям, спілкуватися з ними і дружити.



             Корекційні заняття для дітей з особливими освітніми потребами

МОТОРНА ПСИХОГІМНАСТИКА
АКТИВНОСТІ СПРИЯЮТЬ:
розвитку спостережливості
покращенню зорової уваги
розвитку психомоторних навичок
розвитку пропріоцепції (відчуття власного
тіла в просторі)
покращенню зорово-моторної координації
розвитку навичок імітації
розвитку емоційно-вольової сфери









Немає коментарів:

Дописати коментар